6 Eylül 2009 Pazar

POROF ZİHNİ SİNİR - MİNİ-ROBOTİK WORKSHOP


Porof Zihni Sinir'in proceleri teknoloji tasarım dersi öğretmenleri ve öğrencileri için en eğlenceli tasarımları içinde barındırıyor.
Bize ilham veriyor, eğlendiriyor, güldürüyor ve şaşırtıyor.

MİNİ-ROBOTİK WORKSHOP


MİNİ-ROBOTİK WORKSHOP'da çocukların kendi hayallerini gerçekleştirebilmesi, hayal ettiklerini elleriyle tutabilir hale getirebilmesi için ipucu destekleri veriliyor, elverişli çalışma atölyeleri sağlanıyor. Burada çocuklar elektronik dünyanın ana elemanlarını tanıyor ve onunla kendi oyuncaklarını yaratıyorlar.
Okulların açılmasına az kaldı. Öğrencilerin uzun bir tatilin ardından okula uyumu arttırmak , yaratıcılıklarını geliştirmek için haftasonu bu eğlenceli workshopa katılması harika olur gerçekten. Ayrıca workshop çalışmasının bitiminde "Proceci Sertifikası" alıp odanızın duvarına asıp kasım kasım kasılabilirsiniz. İletişim, adres, telefon vs için BURAYI tıklayın.


ZİHNİ SİNİR PROCELERİNDEN ÖRNEKLER:
TIK TIK
TIK TIK
TIK TIK
TIK TIK

2 yorum:

orgucuoyuncakcınine dedi ki...

HARİKA YA HELE BEBEK ARABALI BİSİKLETE BAYILDIM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL FİKİR.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

süperrr ya dur bakim bende projeler vardı ama kaynaklar yok saklamadıklarım da var ama olsun yaparsınız çocuklarla canım bana mail atsana projeleri çocuklar için at bana edi de unutmayayım sana yollarım canım